Rodas jautājumi?
Klientu tālrunis 65020462
 

Veic cenu aptauju šeit!

Produkts
Tirāža / skaits  
 
Piedāvājuma termiņš
Piegādes datums

Piezīmes:


Atlaides kods:


 

Neesi pārliecināts, kuru produktu izvēlēties?
Uzzini vairāk par mūsu produktiem šeit!

FAQ - Tibro bieži uzdotie jautājumi

  • Kādus drukas darbus iespējams veikt Tibro.lv?
  • Kas ir laminēšana?
  • Cik ilgs laiks paiet līdz pasūtījuma piegādei?
  • Kas ir CMYK?
  • Kas ir cirtnis un ciršanas laukums?
  • Kādas saistības es uzņemos veicot, sastādot pasūtījumu Tibro.lv?
  • Kāda starpība starp digitālo un offset druku?

Kādus drukas darbus iespējams veikt Tibro.lv?

Mēs neesam uzstādījuši nekādus ierobežojumus tam kādus drukas darbus tu vari pasūtīt tibro.lv. Ja tev padomā ir kāds poligrøāfijas darbs, kurš nav atrodams starp mūsu prodkutu kategorijām, izveido drukas uzdevumu zem kategorijas "Cits produkts" un nepieciešamo papildus informāciju ieraksti Piezīmēs. Mēs sadarbojamies ar daudzām plaša profila drukātavām, lai spētu nodrošināt visa veida poligrāfijas paklpojumus - digitālo druku, offseta druku, lielformāta druku, u.c.

Kas ir laminēšana?

Leminēšana procesā papīrs tiek pārklāts ar dažādua biezuma plēves kārtu. Laminējot poligrāfijas izstrādājumus, to krāsas kļūst vizuāli košākas un mirdzošākas, kā arī tā pasargā drukas darbu no netīrumiem, mitruma un mehāniskiem bojājumiem. Laminēšanas plēves ir matētas, glancētas, kā arī ar UV aizsardzību. UV lamināts aizsargā produkciju no krāsas izbalēšanas. Laminēšana parasti tiek izmantota grāmatu vāku, brošūru, prezentācijas materiālu un citu drukas darbu izgatavošanā.

Cik ilgs laiks paiet līdz pasūtījuma piegādei?

Pasūtījuma saražošanas un piegādašanas laiks ir no 3 līdz 10 darba dienām, atkarība no sarežģītības. Ja pasūtījums ir steidzīgs tad jānorada piegades laiks, šaja gadījumā cenu aptauja tiks veikta tikai starp tām tipografijām kuras varēs iekļauties paātrinātā pasūtījuma izpildē.

Kas ir CMYK?

CMYK ir saīsinājums 4 krāsu drukai: Cyan, Magenta, Yellow un Key-color (melna). Ir svarīgi, lai pirms nodošanas drukai, visi faili tiktu konvertēti uz CMYK krāsu profilu. Tas attiecas uz fotofrāfijām, zīmējumiem, burtiem, foniem, u.c. Ja šis nosacījums netiek ievērots, tad pastāv risks, ka gala rezultāts atšķirās no tā kādam tam vajadzētu būt, izņemot gadījumos, kad maketā ir paredzēti pantoņi, pantonis ir tīra krāsa.

Kas ir cirtnis un ciršanas laukums?

Lai nodrošinātu visoptimālāko rezultātu tavam drukas darbam ir ieteicams precīzi uzstādīt ciršanas laukumu pēc kura tiks izcirsts konkrētais produkts. Uzstādot pareizu cirtņa laukumu nepieciešams ieturēt 5mm attālumu starp tekstu un produkta robežām. Ilustrācijas un krāsu pāreijas, kurām jāsniedzas līdz darba ārējām malām, jāveido ar 3mm pārlaidi pāri cirtņa laukumam. Lai precizētu prasības drukas faila sagatavošanai, sazinies ar konkrēto tipogrāfiju pēc cenu piedāvājuma saņemšanas.

Kādas saistības es uzņemos veicot, sastādot pasūtījumu Tibro.lv?

Tibro pakalpojums ir pilnīgi par velti. No Tibro tu saņemsi cenu piedāvājumus ar tipogrāfiju kontaktiem un saistības tiek veidotas ar konkrēto tipogrāfiju un sākas tikai no tā brīža, kad tiek pieņemts cenu piedāvājumus par konkrēto poligrāfijas pakalpojumu un panākta vienošanās (izrakstīts rēķins vai noslēgts līgums) ar tipogrāfiju.

Kāda starpība starp digitālo un offset druku?

Izvēlēties pareizo drukas veidu, pasūtot savus drukas darbus, ir īpaši svarīgi. Nozīmīgākās atšķirības starp digitālo druku un offset druku ir izgatavošanas termiņā, tirāžā un cenā. Kvalitāte abos variantos ir diezgan līdzīga, starpību ar netrennētu aci saskatīt ir diezgan grūti, tomēr tiek uzskatīts, ka offset druka sniedz labāko kvalitāti. Offset drukas darbu minimālā tirāža ir daudz lielāka kā digitālajai drukai. Digitālās drukas gadījumā, tirāža var būt sākot no 1 gb. Izvēloties pareizo drukas veidu, var kreitni ietaupīt uz drukas izmaksām. Offset druka ir ļoti dārga pie mazām tirāžām un ļoti lēta pie lielām tirāžām. Turpretī digitālā druka ir daudz lētāka pie mazām tirāžām un kļūst daudz dārgāka par offset druku pie lielām tirāžām.
 
E-pasts
Parole