Rodas jautājumi?
Klientu tālrunis 65020462
 

Veic cenu aptauju šeit!

Produkts
Tirāža / skaits  
 
Piedāvājuma termiņš
Piegādes datums

Piezīmes:


Atlaides kods:


 

Neesi pārliecināts, kuru produktu izvēlēties?
Uzzini vairāk par mūsu produktiem šeit!

Kas ir Tibro.lv?

Tibro sniedz iespēju pilnīgi jaunā un unikālā veidā pasūtīt drukas darbus par vislabākajām cenām. Ofseta druka, digitālā druka, lielformāta drukasietspiedes druka kā arī citi nestandarta drukas darbi.

Tev vairs nav nepieciešams pašam sazināties ar daudzām tipogrāfijām, lai noskaidrotu lētāko cenu un veidu kā izgatavot  drukas darbus - tavā vietā to izdarīs Tipogrāfijas Brokeris.

Šis ir ideāls risinājums tev un tavam uzņēmumam. Netērē lieki savu dārgo laiku, meklējot labākos drukas piedāvājumus, bet uztici to nozares profesionāļiem, kas spēj to izdarīt vislabāk.

Mēs uzstādam konkrētas kvalitātes prasības saviem sadarbības partneriem un līdz ar to sadarbojamies tikai ar Latvijas labākajiem poligrāfisko darbu ražotājiem. Tavi drukas darbi tiks vienmēr veikti laikā un vajadzīgajā kvalitātē.

Veikt pasūtījumus caur tibro.lv ir ērti, vienkārši un droši. Mūsu zinošie darbinieki ir vienmēr gatavi un labprāt palīdzēs tev kādu neskaidrību vai jautājumu gadījumos; droši sazinies ar mums telefoniski vai pa e-pastu un mēs atbildēsim tev nekavējoties.

Tibro.lv koncepcija ir ātri un ērti sniegt tev iespēju piekļūt pie labākajiem drukas darbu piedāvājumiem, gala rezultātā nodrošinot augstāko kvalitāti.

Kas ir Tibro.lv?

 

Tibro tev sniedz iespēju pilnīgi jaunā un un unikālā veidā pasūtīt drukas darbus par vislabākajām cenām. Tev vairs nav nepieciešams pašam sazināties ar daudzām tipogrāfijām, lai noskaidrotu lētāko cenu un veidu kā izgatavot tavus drukas darbus.

Šis ir ideāls risinājums tev, tavam uzņēmumam. Netērē lieki savu dārgo laiku, meklējot labākos drukas piedāvājumus, bet uztici to nozares profesionāļiem, kas spēj to izdarīt vislabāk.

Mēs uzstādam konkrētas kvalitātes prasības saviem sadarbības partneriem un līdz ar to sadarbojamies ar Latvijas labākajiem poligrāfisko darbu ražotājiem. Tavi drukas darbi tiks vienmēr veikti laikā un vajadzīgajā kvalitātē.

Veikt pasūtījumus caur tibro.lv ir ērti, vienkārši un droši. Mūsu zinošie darbinieki ir vienmēr gatavi un labprāt palīdzēs tev kādu neskaidrību vai jautājumu gadījumos; droši sazinies ar mums telefoniski vai raksot epasta vēstuli un mēs atbildēsim tev nekavējoties.

Tibro.lv koncepcija ir ātri un ērti sniegt tev iespēju piekļūt pie labākajiem drukas darbu piedāvājumiem, gala rezultātā nodrošinot augstāko kvalitāti.

 
E-pasts
Parole